Lider Et A.Ş.

Şirketimizin temeli 1958 yılında Canlı Hayvan Besiciliği ve Komisyonculuğu üzerine Sayın Yaşar YILMAZ tarafından atılmış.1990 yılına kadar bu faaliyetlerini aralıksız sürdürmüş 1990 yılında Sayın Yaşar YILMAZ ve oğulları Fuat YILMAZ, Murat YILMAZ ile ailenin diğer bireylerinin katılımı sonucu Limited şirketi olarak aile şirketini kurmuşlardı

Yönetici ve çalışanları ile ülkesinin önemli bir sektörünü, dünyanın belirlediği standartlara taşımak için, üretimini en üst düzeye taşımanın şartlarını araştırmak, bulmak ve uygulamayı gaye edinmiştir. Güvenilirliğin ve sürekliliğin garantisini sağlayan tek şartın kaliteli ürünler sunmak olduğunun bilincindeyiz. Sonuç olarak hedefimiz; çalışmalarımızda, üretimimizde ve hizmetlerimizde, ilk defasında, zamanında ve her seferinde, kalite, hijyen ve güven vermenin mutluluğunu tüketicimiz, ülkemiz ve dünya ile paylaşmaktır.

Şirket olarak Konya Karaman’da kurulu bulunan Kon-Et A.Ş. işletmeciliğinin yanı sıra yine Karaman’da 3000 büyük baş, 5000 küçük baş hayvan besiciliğine başlamış ve entegre olmanın ilk adımları o yıllarda atılmıştır.

Şirketimiz tam entegrasyona girebilmenin planlarını yapmış Kon-Et’in yanı sıra diğer illerdeki 1.sınıf mezbahalarda kesimi yapılan büyük ve küçük baş hayvanlardan elde edilen etlerin soğuk zincir bozulmadan hijyen koşullarına uygun olarak frigo firik araçlarımızla şu anda şirketimize ait faaliyet gösteren AKTEPE SAN.SİT.FABRİKALAR YOLU No:11 ORHANLI-TUZLA / İSTANBUL adresindeki soğuk hava depoları – parçalama ve et mamulleri üretiminin yapıldığı LİDER ET LOJİSTİK TESİSLERİ’ne sevki yapılmaktadır.

ORHANLI-TEPEÖREN’deki tesisimize gelen etler son derece hijyenik koşullarda soğuk zincir bozulmadan piyasadaki toptancı ve perakendeci müşterilerimiz ve şirketimize ait perakende satış noktalarımıza ulaştırılmaktadır. Ayrıca zincir marketler catering gibi büyük kuruluşların da et ihtiyacları aynı duyarlılık içerisinde şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Değerli müşterilerimize güvenli ve en hesağlı çağdaş hizmet verebilmenin gayreti içerisindeyiz.

şirketimiz yarım asırlık tecrübesi ile günün 24 saati güler yüzlü hizmet verebilmenin gayret ve çabası içerisinde olmaya devam edecektir.

Şirketimize ait Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın Çalışma İzin Belgesi, Gıda Üretim Sertifikası, işletme Belgesi, Türk Standartları Enstitüsü’nün TSE Belgesi, ISO 9001-2000 Kalite Belgesi, Haccp Belgesi’ne sahiptir.Şirketimiz kalite politikalarından ödün vermeden teknolojinin de son yeniliklerinde uyum sağlayarak hizmet vermeye devam etmenin haklı gururunu yaşıyor ve değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Hijyen kurallarına uymak, kaliteli mal ve hizmet üretmek, güler yüzlü hizmet vermek, müşteri memnuniyeti sağlamak başlıca kalite politikamızdır.

Yarım asırdır bizlere verilen güven ve desteğe layık olmanın bilinci ile teşekkür ediyoruz.

Çoban Dede
İpsala Et
Köfte Evi
Lideret
Liderler Grup
Prattik

Kurban Satış

Yılın Her Dönemi Adaklık Kurban ve Kurban Bayramlarında Büyükbaş Hisse Satışı
Hemen Fiyat Al